About us

Deliiicije to nie biznes, to pasja. Wiesz jak mówią: jeśli robisz to co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia z twojego życia. A my kochamy jedzenie!

Deliiicije to magiczna kraina smakoszy. Wszystko, co oferujemy w naszych sklepach wypróbowaliśmy ( i pokochaliśmy ) osobiście . To wybór naszych ulubionych produktów.

Pomijając inne kwestie wierzymy, że tak naprawdę nie znasz kraju, dopóki nie poznasz jego jedzenia. Miłość przychodzi przez żołądek !

Chorwacja to mały, ale niezwykle zróżnicowany kraj - to scena dla każdego smakosza. Pzewodniki pokażą ci atrakcje turystyczne Chorwacji, lecz jeśli chcesz w niej zasmakować, musisz zatrzymać się w Deliiicije.

W naszych sklepach odkryjesz produkty Adria. Marka Adria przywiedzie smak Chorwacji na Twój stół. Więc jak smakuje Chorwacja?

Smakuje dojrzałą figą i sokiem z pomarańczy, kórych używamy do dżemów, ciast i likierów. Smakuje aroamatycznie jak lawenda, której dodajemy do naszych czekolad i ciastek. Smakuje jak ciemna czekolada, gorzki likier rakija i ostry chutne'y.


Zaintrygowany? Ciekawy? Głodny?


Przewiń w dół i dowiedz się więcej!

The most beautiful Croatian story

Adria products
Siłą napędową jaka stoi za produktami Adria było pragnienie by przywrócić do życia tradycyjne chorwackie słodycze. Użyliśmy starych przepisów i śródziemnomorskich składników, zmieszaliśmy je razem w niezwykłe i przepyszne specjały.

Odtworzyliśmy słynne pieprzowo - miodowe ciastka (paprenjak). Są słodkie, ale ich ostry posmak pozostawi w twych ustach mrowienie i oczekiwanie na więcej.

Mamy też ciasto figowe (znane lepiej jako “smokvenjak”).

Gdy słyszysz „ciasto“, prawdopodobnie myślisz o czymś czekoladowym, może kremowym i zdecydowanie tuczącym.

Pomijając to, my, gdy mówimy ciasto, mamy na myśli owocowe, ciągnące się i absolutnie zdrowe.

Nasze figi nie zawierają żadnych dodatkowych cukrów, sztucznych barwników ani smaków. To czyste owocowe dobro! Ciasto figowe smakuje najlepiej z winem, serem i plastrowanym mięsem.

Czekolady Adria nie są prostu wygodnym jedzeniem. Ze swą unikalną mieszanką smaków są wyzwaniem dla tradycyjnych czekolad. Są ciemne, ale nie gorzkie, wywodzą się z wariacji różnych smaków: lawendy, soli morskiej (fleur de sel), chlebka świętojańskiego (carob),orzechów piniowych, pomarańczy, czewonej papryki i trufli.

Nie jesteś fanem słodyczy? Spróbuj trufli – koronnych klejnotów wykwintej kuchni. Dodaj je do dań z makaronu lub sosów i przekonaj się, dlaczego wszyscy top szefowie kuchni uwielbiają trufle.

Spróbuj ajvaru, chorwackiego chutney'a (gęstego sosu). Jest pełen pysznych, zdrowych składników i co najważniejsze - jest robiony ręcznie. Dodaj go do swego talerza mięs lub serów albo do barbecue.

Jeśli jesteś w Rzymie, zachowuj się jak Rzymianin. Gdy jesteś w Chorwacji, jedz jak Chorwaci!

Adria

Jelly candies, candied fruit, lollipops
Biscuits, cakes
Chocolates, pralines
Fig cakes
Adria delight (lokum)
Spreads, marmalades
Truffles, oils
Drinks
Pickled vegetables
Hampers
Souvenirs
Coming soon
Lokacije poslovnica