About us

Deliiicije nie je len obchod – je to vášeň. Hovorí sa, že keď robíš to, čo miluješ, nemusíš pracovať ani jeden deň tvojho života. A my milujeme jedlo.

Deliiicije je gurmánská krajina zázrakov. Všetko v našich obchodoch bolo nami osobne vyskúšané (a milované).

Okrem iných vecí, veríme, že nepoznáte naozaj cudzou krajinu, kým neochutnáte jej jedlo. Láska prechádza žalúdkom! Chorvátsko je malá, ale rôznorodá krajina - rovnako ako jej kuchyne. Turistickí sprievodcovia Vám ukážu všetky jeho krásy, ale keď ho chcete ochutnať, musíte sa zastaviť v Deliiicije.

V našich obchodoch nájdete Adria produkty. Značky Adria prinášajú všetky chute Chrovatske na Váš stôl. A ako Chorvátsko chutí? Chutí sladko ako zrelý figa a šťavnaté pomaranče, z ktorých robíme zvyčajne marmelády, koláče a likéry. Je aromatické ako levanduľa, ktorú pridávame do čokolády a sušienok. Chutí ako tmavá čokoláda, horká rakija a korenené čatní. Zaujalo? Ste zvedaví? Máte chuť?

Prejdite nadol a zistite viac!

The most beautiful Croatian story

Adria products
Hnacou silou produktov Adria bola snaha oživiť tradičné chorvátske sladkosti. Použili sme staré recepty a stredomorskej suroviny, ktoré ich spájajú v jedinečných a chutných lahôdkach.

Znovuobjavili sme slávnej paprikovo-medové sušienky (paprenjak). Sú sladké, ale pikantná chuť zanechá vo Vašich ústach ľahké brnenie a budete chcieť viac.

Potom sú tu figové koláče (známe ako "smokvenjak"). Keď budete počuť "torta", pravdepodobne budete myslieť na čokoládovú, možno krémovú a rozhodne na priberanie.

Avšak, keď hovoríme o torte, myslíme ovocnú, chutnú a úplne zdravú. :)

Naše figové koláče neobsahujú žiadne cukry, žiadne umelé farby ani príchute. Je to čistá ovocná dobrota! Figový koláč chutí obzvlášť dobre s vínom, syrom a plátky mäsa.

Adria čokolády nie sú len luxusné jedlo. Sú výzvou pre tradičné čokolády s jedinečnou kombináciou chuťou. Sú tmavé, ale nie trpké a prichádzajú v najrôznejších príchutiach: levanduľe, morskej soli, svätojánskeho chlebe (karobu), píniových orieškov, pomarančov, červeného korenia a lanýžov.

Nie ste fanúšikovia sladkostí? Vyskúšajte lanýže - korunovačné klenoty gurmánske kuchyne. Pridajte je na cestoviny a omáčky a zistite, prečo všetci top šéfkuchári na svete zbožňujú truffles.

Alebo vyskúšajte ajvar, Chorváti jej dávajú do čatní. Je plný lahodných, zdravých ingrediencií a je vyrobený ručne. Pridajte ajvar na varené mäso, syr alebo barbecue.

Keď ste v Ríme, robte to, čo robia Rimania. Keď ste v Chorvátsku, jedzte to, čo jedia Chorváti.

Adria

Jelly candies, candied fruit, lollipops
Biscuits, cakes
Chocolates, pralines
Fig cakes
Adria delight (lokum)
Spreads, marmalades
Truffles, oils
Drinks
Pickled vegetables
Hampers
Souvenirs
Coming soon
Lokacije poslovnica