About us

Deliiicije není jen obchod – je to vášeň. Říká se, když děláš to , co miluješ, nemusíš pracovat ani jeden den tvého života. A my milujeme jídlo!

Deliiicije je gurmánská říše divů. Všechny v našich obchodech bylo námi osobně vyzkoušeno (a milováno).

Kromě jiných věcí, věříme, že nepoznáte opravdu cizí zemi, dokud neochutnáte její jídlo. Láska prochází žaludkem! Chorvatsko je malá, ale různorodá země – stejně jako její kuchyně. Turističtí průvodci Vám ukáží všechny jeho krásy, ale když ho chcete ochutnat, musíte se zastavit v Deliiicije.

V našich obchodech najdete Adria produkty. Značky Adria přinášejí všechny chutě Chrovatska na Váš stůl. A jak Chorvatsko chutná? Chutná sladce jako zralý fík a šťavnaté pomeranče, ze kterých děláme obvykle marmelády, koláče a likéry. Je aromatické jako levandule, kterou přidáváme do čokolády a sušenek. Chutná jako tmavá čokoláda, hořká rakija a kořeněné čatní. Zaujalo? Jste zvědaví? Máte chuť?

Přejděte dolů a zjistěte vice.

The most beautiful Croatian story

Adria products
Hnací silou produktů Adria byla snaha oživit tradiční chorvatské sladkosti. Použili jsme staré recepty a středomořské suroviny, které je spojují v jedinečných a chutných lahůdkách.

Znovuobjevili jsme slavné paprikovo-medové sušenky (paprenjak). Jsou sladké, ale pikantní chuť zanechá ve Vašich ústech lehké brnění a budete chtít víc.

Pak jsou tu fikové koláče (známé jako "smokvenjak"). Když uslyšíte "dort", pravděpodobně budete myslet na čokoládový, možná krémový a rozhodně na tloustnutí.

Nicméně, když říkáme dort, myslíme ovocný, chutný a zcela zdravý. :)

Naše fíkové koláče neobsahují žádné cukry, žádné umělé barvy ani příchutě. Je to čistá ovocná dobrota! Fíkový koláč chutná obzvláště dobře s vínem, sýrem a plátky masa.

Adria čokolády nejsou jen luxusní jídlo. Jsou výzvou pro tradiční čokolády s jedinečnou kombinací chutí. Jsou tmavé, ale ne trpké a přicházejí v nejrůznějších příchutích: levandule, mořské soli, svatojánského chlebu (karobu), piniových oříšků, pomerančů, červeného pepře a lanýžů.

Nejste fanoušci sladkostí? Vyzkoušejte lanýže - korunovační klenoty gurmánské kuchyně. Přidejte je na těstoviny a omáčky a zjistěte, proč všichni top šéfkuchaři na světě zbožňují truffles.

Nebo vyzkoušejte ajvar, Chorvaté jej dávají do čatní. Je plný lahodných, zdravých ingrediencí a je vyroben ručně. Přidejte ajvar na vařené maso, sýr nebo barbecue.

Když jste v Římě, dělejte to, co dělají Římané. Když jste v Chorvatsku, jezte to, co jedí Chorvaté.

Adria

Jelly candies, candied fruit, lollipops
Biscuits, cakes
Chocolates, pralines
Fig cakes
Adria delight (lokum)
Spreads, marmalades
Truffles, oils
Drinks
Pickled vegetables
Hampers
Souvenirs
Coming soon
Lokacije poslovnica